IMG-LOGO
PURSAKLAR SOSYAL HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ Adres: Fatih Mahallesi, Emek Caddesi, Metin Sokak 4/5 Pursaklar-Ankara Mail: [email protected] Telefon: (0312) 551 99 62 TAKVİM :    14.07.2024 00:25:50
HAKKIMIZDA

PUR-BEL ‘Pursaklar Sosyal Hizmetler Limited Şirketi’ olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.


Pursaklar ve Ankara’nın altyapı ve üstyapı ihtiyaçlarına kaliteli çözümler getirmek amacıyla ve sosyal-kültürel etkinliklerde katkı sağlamak adına 2018 yılı Haziran ayında Pursaklar’da kuruldu. İlçemiz ve Ankara’nın yanı sıra Türkiye’nin diğer şehirlerine ürün ve hizmet veren şirketimiz; her alanda ihracat ve ithalat yaparak yerel ve ulusal anlamda ülke ticaretine katkı sağlamaktadır.


PUR-BEL; Ankara Kedisini Üretme, Koruma, Yaşatma ve Tanıtma Merkezi’nin işletmeciliğini yaparak Ankara Kedisi ırkını tüm dünyaya tanıtmak ve sevdirmek amacıyla sosyal projelere destek olmaktadır.


PUR-BEL; parketaş-bordür, endüstriyel prefabrik yapı elemanları, kentsel endüstriyel yapılar, sanatsal figür yapıları, ile birlikte müteahhitlik ve proje hizmeti de vermektedir. Ayrıca gelişmiş gıda teknolojisi ile donatılmış et entegre tesislerinde canlı hayvan satışı, hijyenik ortamda helal kesim hizmeti ve tüm gıda ürünlerinin tedarik işlerini gerçekleştirmektedir.


PUR-BEL; kamu kuruluşları ile birlikte özel sektöre de hizmet sunmaktadır.