IMG-LOGO
PURSAKLAR SOSYAL HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ Adres: Fatih Mahallesi, Emek Caddesi, Metin Sokak 4/5 Pursaklar-Ankara Mail: [email protected] Telefon: (0312) 551 99 62 TAKVİM :    16.06.2024 12:53:59
Dezenfekte ve İlaçlama Hizmeti

Dezenfekte ilaçlama hizmetimiz ile site, ev ve işyerlerinizi bakteri ve virüslere karşı temizliyoruz. Profesyonel ekipmanlar ve tecrübeli ekibimiz ile Corona virüslerine karşı sağlığınızı koruma altına alıyoruz.


Dezenfekte ve temizlik hizmet sektörünün çeşitli alanlarında edindiğimiz bilgi, deneyim ve tecrübenin gücünden yararlanarak ticari piyasa şartlarında büyük bir heyecan ve inançla bizde varız diyoruz!


PUR-BEL LTD.ŞTİ. Sektörün temizlik hizmetlerindeki ihtiyaç ve beklentilerin bilincinde olan, insan sağlığını ön planda tutan, fark yaratacak hizmet anlayışı ve sürdürülebilir büyüme odaklı strateji ilkesiyle sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi hedefleyen bir şirkettir.


Ankara’nın hemen her ilçesinde geniş bir hizmet ağı oluşturmayı, ticari ve rekabet koşullarına uygun hareket ederek ülke ekonomisine katkı sağlamayı ve istihdam oluşturarak önemli bir sorumluluk sahiplenmeyi hedeflemiştir.GALERİSERTİFİKALARIMIZ

Dezenfektan ürünümüz HUWA-SAN TR-50’dir. Etken maddesi Hidrojen Peroksit’dir. Biosidal onaylıdır.

Roam Tecnology Belçika menşeli bir üründür.